“PETRINJSKI ZELENI UTORAK“

Tema - “ ZDRAVA LOKALNA HRANA ZA BOLJI SVIJET“

Povodom Svjetskog dana hrane u petrinjskoj Zelenoj kući, 15. listopada 2019., održan je Petrinjski zeleni utorak, na temu „Zdrava lokalna hrana za bolji svijet“. Predsjednica Centra Humanika, gđa. Marina Kušan Hadžić, pozvala je i SŠPetrinja da se pridruzži obilježavanju Svjetskog dana hrane prezentiranjem svojih proizvoda proizvedenih u školskom praktikumu prehrane.

Vrijedne učenice četvrtog razreda - prehrambeni tehničar, K.H. i M.V., zajedno sa svojom profesoricom J.C. izložile su proizvode ispred ulaza u Zelenu kuću. Brojni prolaznici kupovali su školske proizvode, a vrtićka djeca su najviše bila oduševljena čipsom od jabuka.

Priredila: Jasmina Cvetnić, dipl.ing.

objavio: Šeherzada Šaini Talić   datum: 16. 10. 2019.