INTERVJU S RAČUNOVOTKINJOM NAŠE ŠKOLE JELENOM ENGLMAN 👩‍💻💶📊☺️

Našu školu ne čini samo nastavničko, već i administrativno-tehničko osoblje zahvaljujući kojemu je svaka škola ažurna i vješto organizirana! Naša Roza Deligegić, učenica 4. d razreda, uspješno je provela intervju s našom dragom računovotkinjom Jelenom. Je li njen posao težak ili lagan? Koliko je dugo u brojkama i financijama naše škole? Što rado sluša? Odgovore na ova, ali i mnoga druga pitanja saznajte u današnjem intervjuu! 🕵️‍♀️😊

1. Koju ste srednju školu i fakultet završili?
Završila sam gimnaziju u Požegi i Ekonomski fakultet u Osijeku.

2. Imate li neki hobi?
Volim gledati serije i šetati psa…

3. Koju vrstu glazbe volite slušati?
Hjoj, volim svašta slušati, od Jonathana do Bon Jovija.

4. Jeste li bili uzorna učenica?
Mislim da jesam, iako nisam bila odlikaš u srednjoj školi, ali nikada nisam imala nikakvih problema.

5. Je li posao računovotkinje težak?
Nije lagan i jednostavan.

6. Koliko dugo radite u Srednjoj školi Petrinja?
1. veljače „zaokružila“ sam 10 godina!

7. Volite li čitati? Ako da, koja je zadnja knjiga koju ste pročitali?
Zadnja knjiga koju sam pročitala bila je knjiga moje prijateljice Mime Juračak - Sitan život.

8. Koju biste državu voljeli posjetiti i zašto?
Nekad nema razloga zašto neku zemlju posjetiti, jednostavno želiš! Prema zadnjoj ideji htjela bih u Škotsku!

9. Što smatrate svojim najvećim postignućem?
Kad naučiš ustati se nakon pada.

10. Koliko Vam je vremenski trebalo da se zaposlite u struci?
Huh, 2009. sam diplomirala, a 2013. sam dobila posao na neodređeno. U međuvremenu, odradila sam pripravništvo, radila kod još jednog poslodavca… Dosta vremena bila nezaposlena... Da, nije bilo najjednostavnije zaposliti se u struci.

11. Jeste li se dvoumili oko upisa srednje škole?
Nisam, bila sam odlična učenica u osnovnoj školi i gimnazija je bila logičan slijed.

12. Čega se vrlo rado sjećate iz studentskih dana?
Jedan od najboljih perioda iz tog doba bio je kad sam se zaposlila preko studentskog servisa! No, sama činjenica odlaska od doma i samostalnog života s cimericom je nešto na što se ne možeš pripremiti, ali na kraju je jedna velika škola i dobra uvertira za život.

13. Koji Vam je najdraži film?
Lagano pitanje, dva su – The Goonies i The Fight Club! 😉

objavio: Administrator   datum: 6. 6. 2023.