Vijesti iz Kluba prijatelja Srednje škole Petrinja

Susret članova Kluba

25.5.13. prvi puta su se susreli članovi Kluba prijatelja SŠ Pettrinja. Nakon predstavljanja obrazovnih programa i obilaska škole, članovi su se uputili na obiteljsko gospodarstvo Džakula u Sjeverovac gdje se održao i prvi "brain-storming". Predložena je vizija i ideja rada Kluba kroz nekoliko aktivnosti i područja u kojima se članovi najviše mogu prepoznati, odnosno u kojima najviše vide način svog participiranja. Tako su predložena  razna stručna, znanstvena gostovanja i predavanja, objašnjeni načini financiranja iz europskih fondova kada su škole u pitanju i njihove  potrebe, ponuđeni mnogi edukativni tečajevi i seminari, kreativne i rekreativne aktivnosti, glazbena gostovanja, predložene razne kulturne manifestacije s naglaskom na Školu kao njihovih inicijatora i organizatora.
Pogledajte u galeriji fotografije s prvog susreta Kluba.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 19. 6. 2013.