Aktivnosti knjižnice u Mjesecu hrvatske knjige

Manifestacija Mjesec hrvatske knjige 2013., pod geslom Tko čita (ne) skita, otvara se 15. listopada, traje do 15. studenoga i obilježava se diljem Hrvatske.

AKTIVNOSTI KNJIŽNICE U MJESECU HRVATSKE KNJIGE 2013.

·        Radionica PRIČOSVIJET za učenike prvog razreda ( obavijest po razredima, maksimalno do 10   učenika, aktivnost koja traje cijelu školsku godinu ):

"Pričosvijet" je iznimno domišljata serija dječjih karata i pripovjedačkih knjiga, namijenjena svima koji žele unaprijediti svoje pripovjedačke sposobnosti i prepustiti se svijetu mašte.

·        Radionica PRIČOSVIJET 2 za učenike drugog razreda,odnosno one koji su prošli prvi dio Pričosvijeta.  Koncepcija je ista, no s naglaskom na samostalno pisanje priče. Radionica traje cijelu školsku godinu, svaki drugi tjedan ili po dogovoru sa učenicima i razrednicima.

·        Poezija točno u podne. Svoje pjesme predstavit će i čitati Petar Pirizović, 2.a i Haidi Yagou, 4.b. Moderator prof. Goran Marjanović.

·        Izložba likovnih radova Monike Čolić, 4.d

·        Likovna radionica ilustriranja naslovnica lektirnih djela. Radionica je namijenjena  za sve zainteresirane učenike i profesore. Na radionicu se potrebno prijaviti do kraja mjeseca, 31..10. 2013. kako bi se definirao termin održavanja  radionice kao i osigurao potreban materijal.

Termini održavanja svih aktivnosti biti će naknadno objavljeni na oglasnoj ploči, web stranici i FB profilu.

objavio: Kristina Andlar   datum: 18. 10. 2013.