NATJEČAJ za dostavu prijava za prijam osobe za pomoćnika u nastavi

Srednja škola Petrinja

Petrinja, Gundulićeva 3

U Petrinji, 26.8.2016.

Na temelju Programa projekta „Zajedno do inkluzivnog obrazovanja“  ravnatelj Srednje škole Petrinja  Ante Balen  raspisuje

NATJEČAJ

za dostavu prijava za prijam osobe za pomoćnika u nastavi (m/ž) učenicima s teškoćama u razvoju u Srednjoj školi Petrinja,  na određeno vrijeme do kraja nastavne godine (14.lipnja 2017.) u nepunom radnom vremenu : 20 sati tjedno- jedan(1)  izvršitelj/ica.

Na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe sa završenom   visokom stručnom spremom bez obzira na radni staž, izraženih sklonosti za rad s djecom s teškoćama u razvoju i spremne su proći edukaciju       ( ako je nemaju).

Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz prijavu dostaviti:

- kratki životopis ( uključujući podatke o radu s djecom s teškoćama )

-presliku domovnice

- presliku diplome o završenom obrazovanju

- presliku potvrde da protiv te osobe nije pokrenut kazneni postupak (ne stariju od 6 mjeseci)

Prednosti: osobe s iskustvom u radu s učenicima s teškoćama,što dokazuju potvrdom škole da su obavljali te poslove

Natječaj se raspisuje na temelju projekta „Zajedno do inkluzivnog obrazovanja“  u okviru Europskih strukturnih i investicijskih fondova - Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020.“

Prijave sa dokazima o ispunjavaju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave ovog poziva na adresu:

Srednja škola Petrinja Petrinja , Gundulićeva 3, 44250 Petrinja

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja svi kandidati/kinje bit će obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice Škole:   www.ss-petrinja.skole.hr

U Petrinji, 26.8.2016.                                               Ravnatelj škole: Ante Balen, dipl. ing.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_-_pomocnik_2016-17.docx (11.57 KB)

objavio: Kristina Andlar   datum: 26. 8. 2016.