Obavijest o vrednovanju kandidata prijavljenih na javni natječaj objavljen 17.03.2023. za zapošljavanje nastavnika stručnih predmeta u veterini

OBAVIJEST O VREDNOVANJU KANDIDATA

po javnom natječaju objavljenom 17.03.2023. za zapošljavanju na radno mjesto

nastavnika/ce stručnih predmeta u veterini

1.Vrednovanje kandidata Povjerenstvo provodi putem testiranja (pisana provjera) i razgovora (intervjua).

2. Pisano testiranje kandidata će se provesti dana 30.03.2023. godine s početkom u 12:00 sati u privremenim prostorijama Srednje škole Petrinja na adresi: Otona Kučere 8, Petrinja.

3. Kandidati su dužni ponijeti važeću osobnu iskaznicu/putovnicu ili drugu javnu ispravu s fotografijom radi identifikacije prije pristupanja pisanom testiranju.

4. Pisano testiranje traje 30 (trideset) minuta.

5. Po završetku pisanog testiranja, provest će se razgovor (intervju) s onim kandidatima koji zadovolje na pisanoj provjeri – testiranju.

6. Područje testiranja je objavljeno 17.03.2023. na poveznici:

7. Kandidat koji nije pristupio testiranju (pisanoj provjeri) i/ili intervjuu ne smatra se kandidatom.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

objavio: Administrator   datum: 24. 3. 2023.