Vijesti iz Kluba prijatelja Srednje škole Petrinja

Predstavljanje Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu

Drugi u nizu predstavljanja fakulteta, održan je 12.12.2012. kada su nam u goste došli predstavnici Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

O Hrvatskim studijima govorila je Vlatka Vukelić koja će 20. prosinca postati doktorica znanosti, na čemu joj čestitamo, a studentice psihologije Mona Kasaić i Marcela Milković pripremile su zanimljivu prezentaciju.

Ana Vidović, asistentica je na Odsjeku za  fonetiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, promotorica vrijednosti Govorničke škole u našoj sredini i Tea Vučić, studentica engleskog i portugalskog jezika, predstavile su svoj fakultet.

Iskoristili smo ovu priliku da prvoj članici Kluba prijatelja Srednje škole Petrinja, Ani Vidović uručimo iskaznicu.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 20. 5. 2012.