Pravilnik o korištenju računala

1. Računalo smiju koristiti svi učenici Srednje škole Petrinja

2. Računalo se koristi u odgojno-obrazovne svrhe ( odnosi se na pretraživanje interneta i korištenje Worda, Excela, Power pointa...)

3. Svu pronađenu građu putem interneta korisnici su dužni spremati na vlastite prenosive medije ( diskete, CD-e, USB uređaje...)

4. Nakon korištenja računala korisnici su dužni ostaviti računalo u stanju kakvom su ga našli ( ako se nešto pohrani u Moje dokumente, potrebno je obrisati podatke )

5. Korištenje računala je ograničeno na 30 minuta po učeniku, ukoliko se ne dogovori drugačije sa knjižničarkom o dužim terminima

6. Korisnici  ne smiju mijenjati postavke na računalu , te instalirati bilo koji program, igricu, aplikaciju

7. Korištenje pisača ograničeno je na ispis isključivo gotovih seminarskih radova, te na materijale potrebne za izradu plakata ili panoa