Obnova rada Srednje škole Petrinja nakon razornog potresa 29.12.2020. godine

29.12.2020. godine Petrinju i okolicu je pogodio razoran potres zbog kojega je u potpunosti onemogućeno korištenje školske zgarde na adresi sjedišta u Petrinji, Gunudlićeva 3, jer je ista označena crvenom naljepnicom (N2) kao neuporabljiva.

Odlukom ravnatelja Srednje škole Petrinja pokrenuta je 31.12.2020. godine akcija prikupljanja donacija radi obnove rada Srednje škole Petrinja.

Donatorski račun otvoren je u Privrednoj banci Zagreb - IBAN HR73 23400091511110505.

Srednja škola Petrinja zahvaljuje svim donatorima u ime svih učenika i radnika Škole.

Tvrtka GAVRILOVIĆ Prva hrvatska tvornica salame, sušena mesa i masti, Mate Gavrilovića potomci d.o.o., Petrinja, Gavrilovićev trg 1, donirala je Školi nekretnine za obnovu rada na drugoj lokaciji nekretnine upisane u zemljišnu knjigu kao GAVRILOVIĆEV TRG ukupne površine 8845 m2 - Poslovna zgrada Gavrilovićev trg površine 828 m2 i Dvorište površtine 8017 m2.

Tvrtka GAVRILOVIĆ Prva hrvatska tvornica salame, sušena mesa i masti, Mate Gavrilovića potomci d.o.o., Petrinja, Gavrilovićev trg 1, donirala je Školi sanirnu keramiku (umiovaonike i wc školjke) za opremu nove škole.

Tvrtka GAVRILOVIĆ Prva hrvatska tvornica salame, sušena mesa i masti, Mate Gavrilovića potomci d.o.o., Petrinja, Gavrilovićev trg 1, je omogućila konatakt s različitim poslovnim suradnicima radi ostvarivanja dodatnih donacija (u tijeku je proces potpisivanja ugovora).

Zaklada IVAN BULIĆ iz Zagreba, Bani 100, je donirala opremu za školu u vrijednosti 30.000,00 kuna, kao i vrijedne stipendije za naše učenike.

Tvrtka TIM ZIP d.o.o. iz Zagreba, Bani 100, je donirala opremu za škou u vrijednosti 20.000,00 kuna

Tvrtka MAR - MAR d.o.o. iz Zagreba, Velika cesta 17, donirala je za potrebe svih učenika Srednje škole Petrinja bilježnice za narednu školsku godinu 2021./22.

Zaposlenici srednjih škola Međimurske županije predali su po ravnateljima svojih 7 srednjih škola  stambeni modul, stambeno - boravišni kontejner - tip Caritac kompletno namješten po sistemu ključ u ruke, koji je predan na korištenje obitelji učenika Nike Bezaka iz Petrinje čiji je dom teško oštećen u potresu.

Gspođa ROZA ENC iz Petrinje, Mije Srnaka 78, donirala je školi uslugu korištenja poslovnog prostora na adresi Otona Kučere 8 u Petrinji radi omogućivanja funkcioniranja administarivnih ureda Srednje škole Petrinja.

Savez udruga LIONS KLUBOVA HRVATSKE - Lions distrikt 126 Hrvatska, donirala je Školi ukupno 12 monitora 23.8", TOUCH, DELL professional P2418HT, 12 bežičnih tipkovnica LOGITECH K270, 12 bežičnih miševa LOGITECH M185, 12 prezentera LOGITECH R400, 25 laboratorijskih stolica - informatički lab. 1290 NOR CR, te 75 laboratorijskih stolica viskokih - kemijski lab., a dodatno se očekuje i isporuka 27 interaktivnih stolica Motris Eduseat 3.0.

Tvrtka ASSECO SEE Hrvatska iz Zagreb,a Ulica grada Vukovara 269d, donirala je Školi, u suradnji sa svojim zaposlenicima, 10 prijenosnih računala za potrebe online nastave učenika Srednje škole Petrinja.

Tvrtka UGOPLAST SIGNUMAT d.o.o. iz Našica, Vujojevci, Braća Radić 138, donirala je Školi 5 prijenosnih računala DELL INSPIRION za potrebe online nastave učenika Srednje škole Petrinja.

The Scienece and Engineering Faculty, Queensland University of Technology iz Australije donirao je Srednjoj školi Petrinja 10 prinsnosnih računala marke DELL za potrebe organizacije online nastave za učenike Srednje škole Petrinja.

Tvrtka KEINDL je donirala laminat za zgradu organizacijske jedinice škole kod Gavrilovića.

GENERALI OSIGURANJE je doniralo 15 prijenosnih računala sa slušalicama za potrebe online nastave učenika Srednje škole Petrinja.

Tvrtka ROBERT BOSCH d.o.o. iz Zagreba je donirala opremu sustava grijanja i hlađenja u neto vrijednosti 1.1087.230,00 kuna i uplatila iznos od 100.000,00 kuna za montiranje donirane opreme.

Tvrtka EOS MATRIX (226.614,65 kn) i LIONS CLUB (17.069,68 kn) su donirali kamenu vunu za zgradu organizacijske jedinice škole kod Gavrilovića.

Tvrtka CHROMOS HELIOS – donacija fasade

Tvrtka SCHNEIDER Francuska je donirala cjelokupnu opremu za elektroinstalacije organizacijske jedinice škole na lokaciji Gavrilovićev trg u Petrinji prema Troškovniku iz Glavnog projekta.

SOLIDARNA HR i A1-smirilica su donirali 65.578,66 kn

Ovaj će se popis ažurirati.

Sve novčane donacije vidljive su u pdf tablici ispod teksta prema datumu uplate.