Vijesti iz Kluba prijatelja Srednje škole Petrinja

Poziv za osnivanje Kluba prijatelja Srednje škole Petrinja

Klub prijatelja Srednje škole Petrinja okupit će bivše učenike, roditelje, prijatelje ove škole, sve ljude koji se s ljubavlju i radošću prisjećaju vremena provedenog ovdje, s ciljem pružanja trajne podrške učenicima, profesorima i upravi škole u pomicanju granica prema zajednici uspješnih i sretnih ljudi.

Uz vašu pomoć, želimo stvoriti bolje uvjete za učenje i život u školi, podršku u radu s darovitim učenicima, pomoć u profesionalnom informiranju i usmjeravanju, pomoć bolesnim učenicima, organizaciji studijskih putovanja, znanstvenih, kulturnih, umjetničkih i sportskih manifestacija i skupova ili čime god želite i u mogućnosti ste doprinijeti...

Članovi Kluba platit će pristupnicu u iznosu od  50 kuna na žiro račun škole:

2340009- 1110018524 kod Privredne banke s naznakom „ Za klub prijatelja Srednje škole Petrinja“

Prijatelji naše škole, pomozite nam savjetima i idejama, osobnim sudjelovanjem, podrškom svojih radnih okruženja ili materijalnim donacijama.

Ako želite postati član Kluba prijatelja Srednje škole Petrinja javite se osobno u školu, nazovite na telefon  044/ 813-500; na e-mail adresu: boltuzic@gmail.com ili  se prijavite putem online prijave koja se nalazi na ovoj stranici.

Svaki član dobit će iskaznicu i mogućnost sudjelovanja prema osobnom afinitetu.

DOBRO NAM DOŠLI PRIJATELJI!

Inicijativni odbor:  Ante Balen, dipl.ing.

Ivana Vuić, dipl.psih.

Marko Balen, bivši učenik

Marija Ćorić, bivša učenica

Vesna Boltužić, prof.

Obrazac za pristupanje Klubu prijatelja Srednje škole Petrinja

objavio: Vesna Boltužić   datum: 20. 5. 2012.