VETERINARSKI TEHNIČARI U CENTRU ZA PSE "ARES" 🐶🐕

U petak su učenici 3. c razreda, smjer veterinarski tehničar, u pratnji nastavnice Suzane Majetić Milostić posjetili Centar za pse Ares u Novoj Drenčini. Vlasnik centra gospodin Damir Smajić održao im je predavanje o psima tijekom kojeg su čuli puno korisnih savjeta o tome kako izabrati kućnog ljubimca koji će odgovarati njihovom karakteru i načinu života, kako ga hraniti, njegovati i odgajati, koje metode koristiti kako bi dobili dobrog i poslušnog psa i još mnogo toga.
Nakon predavanja upoznali su belgijskog ovčara Aresa, a gospodin Smajić pokazao je na koji je način iskoristio Aresovu strast prema lopticama i kako ju koristi u obuci. 🥎Učenicima je ovaj posjet bio vrlo zanimljiv jer ih velik broj ima pse za kućne ljubimce te će stečeno znanje moći iskoristiti za odgoj sadašnjih i budućih ljubimaca. Centru za pse Ares želimo puno uspjeha u radu i veselimo se budućoj suradnji. 🥰

objavio: Administrator   datum: 7. 6. 2022.