STRUČNI POSJET - MESARI 🙂🥩🍖🥓

Jučer su učenici 2. e i 3. e razreda, smjer mesar, u pratnji nastavnika Branimira Garića, posjetili tvrtku SPAR HRVATSKA - Centralnu produkciju mesa u Dugavama te njihovu podružnicu u City Center One West u Zagrebu. 🎒😊

U Dugavama su obišli pogon i upoznali se s načinom rada s mesom i mesnim prerađevinama te tehnikama obrade mesa. Unutar podružnice Interspara u CCO West pokazali su i svoje vještine obrade pojedinih komada mesa i njegovu upotrebu u kulinarstvu, ponešto naučili o veleprodajnoj i maloprodajnoj trgovini mesom i mesnim proizvodima te stručno usavršili tehnike rezanja mesa po pravilima struke. Pokušali su i raditi s brojnom opremom koja se koristi za proizvodnju mesnih prerađevina. Uz zabavan i edukativan program učenici su pokazali dosad stečene vještine u praksi potkrijepljene teorijskim znanjem.
Zahvaljujemo tvrtki SPAR HRVATSKA na suradnji i omogućavanju ove stručne posjete! 🥰

objavio: Administrator   datum: 5. 5. 2023.