POSJET VETERINARSKOM FAKULTETU SVEUČILIŠTA U ZAGREBU 🎒😊

U četvrtak su učenice 2. c razreda, smjer veterinarski tehničar, u pratnji nastavnice Marinele Tadić, posjetile Zavod za mikrobiologiju i zarazne bolesti s klinikom Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Posjet je započeo izuzetno zanimljivim predavanjem "Moj Toto i ja, jesmo li sami?" koje je održala asistentica Iva Zečević, dr. med. vet. Nakon predavanja slijedio je kratki kviz koji su učenice uspješno riješile, a pritom se i dobro zabavile. Potom je slijedio posjet Mikološkom laboratoriju, Laboratoriju za infekcioznu anemiju kopitara, Laboratoriju za leptospire te Virološkom laboratoriju kroz koje su ih proveli i s radom pojedinih laboratorija upoznali izv. prof. dr. sc. Suzana Hađina, Nada Novak, lab. teh., dr. sc. Vesna Mojčec Perko, viša stručna suradnica te prof. dr. sc. Ljubo Barbić. Posjet Veterinarskom fakultetu završio je upoznavanjem s radom Klinike za zarazne bolesti, s kojim ih je upoznao univ. mag. spec. med. vet. Krešimir Martinković, viši stručni suradnik.

Dio onoga što su vidjeli možete vidjeti u kratkom filmiću.

Zahvaljujemo na gostoprimstvu i radujemo se budućoj suradnji! 😊

objavio: Administrator   datum: 15. 5. 2023.