Ludi dan

Prošao je i Ludi dan. San svakog srednjoškolca – doći do kraja i ludo se zabaviti posipajući sve okolo brašnom, polijevajući one koji ostaju u školi još koju godinu kečapom ili octom. Pasta za zube i pjene za brijanje bile su također u akciji u i oko naše škole.

Na kraju je sve završeno u sportskoj dvorani programom koji su priredili maturanti i malonogometnom utakmicom između profesora i maturanata. Na toj utakmici teško se ozlijedio profesor Alen Vukelić. Za školu sve! Nažalost, ovogodišnje maturante najvažniji dio školske godine tek čeka – državna matura i završni radovi. Budućnost će se tek kovati u učionicama naše škole. Slavlje je iza nas. A tek onda slijede upisi na fakultete...... Nekoliko fotografija snimljenih sa sigurne udaljenosti iz zbornice svjedoče kako su se maturanti dobro zabavili.

objavio: Goran Marjanović   datum: 24. 5. 2010.