Najava rođendanskog kviza za Portaloznance

Rođenanski kviz web stranice skole.hr

Svojim odgovorima vezanim uz rubrike Učenici, Širom svijeta i Kalendar pokažite koliko dobro poznajete tekstove koje pripremamo za vas. Najbolji i najbrži poznavatelji osvojit će vrijedne nagrade.

Rođendanski kviz moći ćete riješiti u utorak 1. ožujka u vremenu od 11 do 20 sati.

Pitanja u kvizu odnosit će se na tekstove objavljene u rubrikama Učenici (Razredna nastava, Predmetna nastava, Srednjoškolci), Širom svijeta i Kalendar. Za pristup kvizu potreban vam je elektronički identitet u sustavu AAI@EduHr (ime.prezime@skole.hr), a ako ga nemate, zaboravili ste ga ili izgubili, možete ga dobiti kod administratora imenika u svojoj školi.

Rezultati kviza bit će objavljeni 3. ožujka, a nagrade će najboljim Portaloznancima biti dostavljene poštom na kućnu adresu.

*Portaloznanac – učenik koji dobro poznaje tekstove objavljene na Portalu za škole

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 24. 2. 2011.