Humanitarna akcija „Ozdravi Dijana“

Humanitarna akcija za pomoć teško bolesnoj učenici Dijani Pavlović, 2.f, uspješno se održala 18. 10. 2011, a organizirala je pedagoginja Vesna Boltužić.

Humanitarna akcija trajala je od 8 do 14 sati. Svaka razredna zajednica prodavala je jedan ili više kolača, a prodavali su se školski prehrambeni proizvodi, te cvjetni jesenski aranžmani.

Poslije svega toga pjevao je školski zbor pod ravnanjem profesorice Dore Gazibare ispred ulaza u školu.

Učenici,nastavnici i građani Petrinje su ukupno sakupili 8500 kuna koji će pomoći našoj Dijani kod operacije. Prošli ponedjeljak, 10. 10. 2011. momci iz školske klape otišli su Dijani u kućnu posjetu te joj otpjevali nekoliko njenih najdražih pjesama, te joj tako zaželjeli brz oporavak.

Više fotografija humanitarne akcije pogledajte u foto-galeriji!

objavio: Irena Vujasić   datum: 24. 10. 2011.