FANTASTIČAN SAT

Hrvatski dom u utorak je petrinjskim učenicima za kraj školske godine poklonio Fantastičan sat.  Ljubitelji Sumrak sage, Vampirskih dnevnika, Harryija Pottera i Gospodara prstenova  iz I. osnovne škole (7.c), Tadijine škole (sedmaši) te iz naše škole (1.c, 1.d i 3.c) mogli su poslušati razgovor s Larom Hölbling Matković, predsjednicom Hrvatskog društva književnih prevoditelja i urednicom knjiga za mlade u Algoritmu.

Razgovor je vodio Goran Marjanović, a tema Fantastičnog sata bio je fantasy žanr, megapopularne knjige za mlade, ali i sve ostale.

Po završetku razgovora Hrvatski dom je učenicima poklonio nekoliko knjiga: iz naše škole Josip Gmazel dobio je na poklon knjigu “Opako ljupki” Melisse Marr .

U suradnji s izdavačkom kućom Algoritam bile će izložene i ponuđene po sniženim cijenama na prodaju brojne fantastične knjige.

objavio: Goran Marjanović   datum: 13. 6. 2012.