Popis udžbenika za školsku godinu 2012./2013.

Popis udžbenika za školsku godinu 2012./2013. možete naći na ovom linku.

Otvaranje, spremanje i printanje popisa

Pronađite svoj program (opća gimnazija, veterinarski tehničar...), kliknite na opširnije. Otvorit će se popis Excel dokumenata s udžbenicima. Dokument otvarate tako da jednom kliknete na njega, a nakon otvaranja dokument možete isprintati (Ctrl+P ili File-Print). Dokument možete i spremiti na svoje računalo.

Dokument možete spremiti na dva načina: prvi je da nakon klika na link dobijete izbor: open with (otvoriti dokument) ili save file (za spremanje dokumenta). Ukoliko želite spremiti dokument odaberite save file/spremi dokument i kliknite ok.

Drugi način spremanja dokumenta je: desni klik na ime dokumenta i odaberite Save Link As/Spremi dokument.

Za sva tehnička pitanja oko otvaranja, spremanja ili printanja Excel dokumenata, javite se administratoru Dragani Jurčević-Vukšić na e-mail dragana.jurcevic-vuksic@skole.hr .

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 28. 6. 2012.