Osiguranje učenika

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA/SKRBNICIMA

Učenici škole svake školske godine uplaćuju osiguranje od posljedica nesretnog slučaja.

Ova polica uvjet je za rad u školskom praktikumu, laboratorijima, industriji i za odlazak na stručne i rekreacijske izlete u organizaciji škole.

Od ove školske godine roditelji biraju osiguravajuću kuću i visinu godišnje premije.

Prošlih godina godišnja premija za osiguranje od nesretnog slučaja (od 0-24h) bila je 20 kuna godišnje.

Obavezno je donijeti presliku (fotokopiju) sklopljene police i predati je razredniku do 13.09.2013.g.

Ravnatelj:

Ante Balen, dipl. ing.

objavio: Kristina Andlar   datum: 28. 8. 2013.