Mješoviti zbor strukovne škole

Srednja škola Petrinja od nedavno ima još jedan zbor – mješoviti zbor strukovne škole!

Na inicijativu prof. Dore Gazibara i predagoginje Vesne Boltužić i uz podršku ravnatelja, ove godine osigurani su uvjeti za osnivanje zbora strukovne škole. Uključilo se 15-ak pjevača i pjevačica, a već nakon druge probe imali su nastup povodom 120. obljetnice od osnivanja voćarske i vinogradarske škole u Petrinji pjevajući petrinjsku tradicijsku pjesmu Vijala se bijela loza, te zajedno sa zborom gimnazije ostatak programa u sklopu svečanog obilježavanja. U prosincu slijede novi nastupi, u Hrvatskom domu 13.12. i školska božićna priredba. Probe su četvrtkom u 13.15 i ovim putem pozivamo i ostale zainteresirane da se priključe!

objavio: Kristina Andlar   datum: 10. 12. 2013.