Hrana i ovisnost

Iz sadržaja pozivnice:
"U okviru Mjeseca borbe protiv ovisnosti koji je Škola Ne-ovisnosti obilježila nizom edukativno-preventivnih aktivnosti želimo ukazati na važnost sustavnog i kontinuiranog preventivnog rada na razvoju zdravih navika te borbe protiv svih oblika ovisnosti. Ovim predavanjem i prigodnom degustacijom koju će održati Centar Humanika iz Petrinje upoznat ćemo na koji način hrana može stvarati ovisnost. Ujedno Vas pozivamo na otvorenje izložbe „Pozitivnim emocijama protiv ovisnosti“ učenika Srednje škole Petrinja pod umjetničkim vodstvom kustosice Gradske galerije Striegl prof. Alme Trauber i slikara Deana Zlovolića.
Program je realiziran uz potporu Sisačko-moslavačke županije u sklopu projekta Škola NE-ovisnosti. "
POU HRVATSKI DOM PETRINJA GALERIJA "KRSTO HEGEDUŠIĆ", 16.12.2013., 18.30h

Otvorite priloženi dokument:

Priloženi dokumenti:
Hrana_i_ovisnost_pozivnica_(1).pdf (278.30 KB)

objavio: Kristina Andlar   datum: 16. 12. 2013.