Srednjoškolci na tradicionalnom 31. krosu Sportskih novosti

Učenici Srednje škole Petrinja, u proširenom sastavu ekipe koja je osvojila nastup na Državno prvenstvo školskih športskih društava dana 27.04.2014., nastupili su na 31. tradicionalnom krosu Spotrskih novosti na Bundeku.

U iznimno jakoj konkurenciji iz cijele Hrvatske učenika srednjih škola 1. i 2. razreda, ekipa u sastavu: Josip Sigur, Damijan Džakula, Leo Tomušić i Domagoj Celić, postigla je odlično treće mjesto.

U starijoj konkurenciji učenika 3. i 4. razreda srednjih škola nastupili su: Renato Rajić, Matija Sučec i Kristijan Dević, i osvojili senzacionalno drugo mjesto.

Ponosna profesorica i mentorica ekipe Ivana Orlić naglašava da je ovo bila važna provjera prije Državnog prvenstva školskih športskih društava koje će se održati  30.04 - 02.05.2014. u Poreču.

Držimo im fige!

Tekst: Ivana Orlić, prof.

objavio: Kristina Andlar   datum: 29. 4. 2014.