Imate vijest???

Poziv profesorima, učenicima, roditeljima ...  Sudjelujte u radu naše web stranice. Kako? Kliknite na link predloži vijest (link se nalazi i na dnu rubrike vijesti).

Pošaljite nam sve što želite da dođe na web stranicu. Možete uploadati slike, stavljati linkove, PPT, Word, Excel i druge dokumente. Sve poslano dolazi na dio stranice predviđen za administriranje tako da će svi tekstovi i fotografije biti pregledani i prilagođeni našoj web stranici. Pisanje tekstova je jako slično pisanju teksta u Word-u, a ako imate pitanja javite se na mail dragana.jurcevic-vuksic@skole.hr.

Napomene

1. Ukoliko želite da uz tekst stoji vaše ime i prezime, molim odaberite  vaše ime u rubrici Autori ili se potpišite na kraju teksta.

2. Ne morate uređivati postavke vezane za kategoriju, birati forum, pisati ključne riječi-slobodno samo napišite tekst u rubrike Opširnije ili Sadržaj i ja ću prilagoditi sve ostalo (veličinu fotografija, font...)

3. MORATE STAVITI NASLOV!!!!!!!

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 2. 9. 2008.