Posjeta LIBERTASU i Leonardu

13.5.2015. godine posjetili smo DIU LIBERTAS MEĐUNARODNO SVEUČILIŠTE I VISOKU POSLOVNU ŠKOLU LIBERTAS.

Dočekala nas je voditeljica Centra za karijere, naša višegodišnja suradnica, Lorena Vokić.,struč.spec.oec.

Predsjednik DIU LIBERTAS-a je dr.sc.Duško Pavlović, Petrinjac i član Kluba prijatelja Srednje škole Petrinja. Pozdravio nas je, upoznao s mogućnostima studiranja na Sveučilištu i Visokoj poslovnoj školi, uvjetima stipendiranja i zapošljavanja nakon završetka studija.

Vrlo zanimljivo i motivirajuće bilo je predavanje koje je održao doc.dr.sc.Davor Perkov.

Predlažemo maturantima da posjete stranice LIBERTAS-a, imaju nove studije, snižene školarine.

Nakon LIBERTAS-a učenici su posjetili izložbu „Leonardo da Vinci- genij i njegovi izumi“.

objavio: Kristina Andlar   datum: 15. 5. 2015.