Sajam poslova 2015.

Pod pokroviteljstvom Sisačko-moslavačke županije, Grada Siska i HGK Županijske komore Sisak, Područni ured Sisak Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u suradnji s partnerskim institucijama s područja županije organizirao je 8. Sajam poslova 6. listopada u Sisku.

Sajam je otvorio ministar rada i mirovinskog sustava Mirando Mrsić koji je nakon otvaranja i uvodnih predavanja obišao sve izlagače.

Naša je škola bila redovno prisutna na svim dosad održanim Sajmovima, a ove godine predstavili su je profesorice Tanja Polanšćak i Vesna Pereković Bučar sa učenikom završnog razreda smjera voćar-vinogradar-vinar Stjepanom Jurićem.

Ugodno smo bili iznenađeni posjetom ministra rada i mirovinskog sustava Miranda Mrsića našem štandu, njegovim pitanjima o Školi i zanimanjima u kojima obrazujemo učenike, njihovim planovima nakon završetka školovanja te proizvodima koji se izrađuju u praktikumima škole.

Priloženi dokumenti:
SAJAM_POSLOVA_11.jpg (164.18 KB)

objavio: Vesna Pereković Bučar   datum: 21. 10. 2015.