Modna revija pasa

Povodom Međunarodnog dana zaštite životinja, učenici i profesori veterinarske struke organiziraju malu modnu reviju pasa.

Povodom Međunarodnog dana zaštite životinja organizira se modna revija pasa, 3. listopada 2008. , u petak, s početkom u 16 sati, u školskom dvorištu.

Sve zainteresirane, koji žele pokazati svog psa na modnoj reviji, molimo da se prijave u knjižnicu kod prof. Kristine Andlar Pešut.

PSI TREBAJU IMATI NEKI MODNI DETALJ. BIRAMO NAJSIMPATIČNIJEG PSA I DIJELIMO NAGRADU ZA PRVA TRI MJESTA.

Osim revije pasa, moći ćete pogledati i prigodnu power-point prezentaciju učenica 2a razreda, i poslušati predavanje o parazitnim bolestima bitnima za javno zdravstvo ( trihineloza i trakavičavost ljudi i životinja ).

Prezentaciju možete pogledati od sutra, 2. listopada, u knjižnici u njenom radnom vremenu,a  predavanje će se održati u petak, 3. listopada,  u dvorani br.17, u 18.00 sati.

UČENICI I NASTAVNICI VETERINARSKOG SMJERA

objavio: Kristina Andlar   datum: 24. 9. 2008.