Kad se male i velike ruke slože!

Proljetni radovi nam malo kasne, ali uvijek se možemo izvući na vremensku prognozu i (ne)prilike. Radovi u vrtu i voćnjaku traže lijepo i sunčano vrijeme, pa su učenici 2f i 2g otišli u posjet Dječijem vrtiću "Petrinjčica"

Odgojiteljica Gordana Pećirko, koja uz Mariju Pavelić Tintor vodi skupinu „Suncokreti", voditeljica je projekta "Eko-vrt" koji kao svoj prioritet ima kod djece razviti ekološku svijest. Cilj je naučiti djecu predškolske dobi  razviti osjećaj odgovornosti kroz aktivnosti uređenja vrta i dvorišta. Učenici poljoprivredne struke smjera voćar-vinogradar-vinar (Lucija, Kristina, Ivan, Josipa i Ivana) pokazali su kako se orezuju voćke i sade mlade sadnice. Uz pomoć mnoštva malih ruku posadili su sadnice marelica i jorgovana.

objavio: Vesna Pereković Bučar   datum: 6. 4. 2016.