Flore i Suncokreti

Ista djeca, druge ,,Flore,,  ali je nastavljena suradnja između naše škole i Dječjeg vrtića Petrinjčica  - područni odjel Slap, odgojne skupine ,,Suncokreti,,.
Naše maturantice smjer cvjećar i maleni  ,,Suncokreti,,  zajedno su izrađivali maštovite cvjetne vijence, torte, kitice i koktele. Bilo je to veliko iznenađenje i najljepši dar za mame, kad su nakon posla došle po djecu u vrtić , a maleni su ponovo bili ponosni na sebe i svoje cvjetne uratke koje su sami izradili.

Prošle godine to su bile naše drage maturantice Ana Maria, Božica, Ivana, Jelena, Lea, Sara i  Nikolina (koje ovaj put pozdravljamo i rado ih se sjećamo).

Ove školske godine cvjetnu radionicu održale su naše maturantice Ana, Mateja, Tena, Kristina i Julijana.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 20. 6. 2017.