Putujuća izložba "Konvencija o pravima djeteta"

Putujuća izložba  „ Konvencija o pravima djeteta“  prvi je puta predstavljena na Godišnjem savjetovanju koordinatora akcije gradovi i općine prijatelji djece, održanom 21.11.2017. u Zagrebu.

Autori izložbe su Marija Orlić, Mislav Malović, Nikola Grahovac, Laura Miketin, Tea Kretić i Madhu Marie Louise Hadžić, a mentorice su Vesna Boltužić, prof. i Dajana Knežević, prof.

Prisustvovali smo i dodjeli Priznanja Društvu Naša djeca Petrinja za naj- akciju, a naš grad je dobio status Grad prijatelj djece.

objavio: Kristina Andlar Pešut   datum: 29. 11. 2017.

UPITNIK ZA UČENIKE

10.10.2018.
Zašto naša budućnost ovisi o knjižnicama?
Neil Gaiman: Zašto naša budućnost ovisi o knjižnicama, čitanju i sanjarenju Predavanje Neila Gaimana objavljeno u Guardianu izazvalo je iznimno veliku pažnju čitatelja. Zbog njegovog izuzetnog značaja u nastavku sadržaja nalazi se link sa cijelim tekstom.