Posjet Muzeju suvremene umjetnosti i Interliberu

U subotu 16. studenog 2019. učenici 1.d, 2.c, 2.d, 3.b, 3.c i 4.c posjetili su Muzej suvremene umjetnosti i sajam knjiga Interliber u Zagrebu pod vodstvom profesorica Marinele Horvat i Ozane Krovinović Šalić. U Muzeju suvremene umjetnosti sudjelovali su u programu MSU avantura u sklopu kojeg su pogledali izložbu fotografija Toše Dabca te izložbu crteža „Obećavam ti čudo“ Davora Vrankića tijekom koje su vidjeli i samog umjetnika na djelu te imali mogućnost razgovarati s njime. Nakon razgledavanja postava Muzeja uslijedila je kreativna radionica za učenike inspirirana viđenim radovima. Nakon evaluacije radova učenici su dobili mogućnost ponijeti svoje radove u školu, dovršiti ih i izložiti u prostoru škole.

Poslije razgleda Muzeja uputili su se na najveći sajam knjiga u Hrvatskoj gdje su mogli kupiti knjige po pristupačnim cijenama. Također, mogli su prisustvovati i promocijama različitih knjiga te prezentaciji programa Škole brzog čitanja i mudrog učenja.

Priloženi dokumenti:
MSU_1.jpg (1.67 MB)
MSU_2.jpg (2.59 MB)
MSU_3.jpg (1.57 MB)
MSU_4.jpg (2.37 MB)
MSU_5.jpeg (132.17 KB)
MSU_6.jpeg (106.75 KB)

objavio: Administrator   datum: 22. 11. 2019.