Obavijest o nastavi na daljinu - Microsoft Teams - 19-03-2020

Poštovani i dragi učenici,

Škola je u sustavu Microsoft Teams za vas osmislila nastavu na daljinu te sve učenike molimo da se 19.03.2020. prijavite u navedeni sustav, u svoje virtualne učionice, svojim korisničkim podatcima (ime.prezime@skole.hr) u vrijeme svoje redovite nastave (u ovom tjednu u jutarnjoj smjeni su strukovni razredi).

Učenici 1.e, 2.e i 3.e razreda u programu mesar imaju nastavu Tehnologije zanimanja u virtualnim učionicama sa svojim nastavnicima.

Učenici 1.e i 3.e razreda u programu cvjećar imaju nastavu prema redovnom rasporedu u svojoj virtualnoj učionici sa svojim nastavnicima.

Učenici 1.f razreda imaju nastavu prema redovnom rasporedu u svojoj virtualnoj učionici sa svojim nastavnicima.

Aplikacija Microsoft Teams za naše virtualne učionice će biti u potpunosti funkcionalna 19.03.2020. iza 7:00 sati ujutro, a radi lakšeg pristupanja istoj molimo da istu preuzmete i instalirate na računalo koje ćete koristiti za nastavu.

Za preuzimanje i instalaciju koristite uvijek svoje korisničke podatke (ime.prezime@skole.hr).

Dodatno, obavještavmo vas da u vašim virtualnim učionicama vrijede ista pravila pristojnog ponašanja kao i kad ste prisutni u školi te vas molimo da to poštujete.

Hvala.

objavio: Administrator   datum: 18. 3. 2020.