Jesenski rok državne mature 2021./22.

Prijava ispita za jesenski rok moguća je od 21.7.2022. u 12.00 h do 31.7.2022. godine u 12:00 h.

Svi pristupnici prijavljuju ispite samostalno prijavom putem mrežne stranice www.postani-student.hr i pristupom svojoj stranici. Ne trebate u školi potpisivati prijavnice za jesenski rok.

Ako ste izgubili korisničke podatke (PIN i TAN), za ponovno izdavanje korisničkih podataka koristite broj 666555.

Sadržaj SMS poruke je riječ OPET.

Važno:

Prijavom studijskoga programa sustav može automatski prijaviti ispite državne mature ako pristupnik samostalno nije prijavio ispite u svrhu zadovoljavanja uvjeta za rangiranje i upis na prijavljeni studijski program.
Brisanjem studijskoga programa ne brišu se ispiti državne mature i zato je važno nakon brisanja studijskoga programa provjeriti prijavljene ispite državne mature.
U vrijeme propisanoga roka prijave ispita državne mature pristupnici mogu samostalno brisati prijavljene ispite državne mature koje je sustav automatski prijavio, a pristupnik ih ne želi pisati.

Naknadne prijave i promjene ispita potrebno je prijaviti ispitnom koordinatoru 2.8.2022. godine u vremenu od 8:00 do 10:00 sati na e-mail adresu ivana.vuic04@gmail.com (naravno, samo u slučaju opravdanog razloga, npr. teži zdravstveni problemi u vrijeme prijava ispita, smrt u obitelji, prometna ili druga nesreća), o čemu odluku donosi Školsko ispitno povjerenstvo.

Ako želite odjaviti ispit, samostalno trebate popuniti obrazac odjave i poslati putem e-pošte na adresu: odjava@ncvvo.hr (1.8. i 2.8.2022. godine). Obrazac možete pronaći na stranici www.postani-student.hr.

objavio: Administrator   datum: 20. 7. 2022.