Jesenski rok upisa u 1. razred - šk. godina 2022./23.

Poštovani učenici i roditelji,

slobodna mjetsa za jesenki rok upis au 1. razred u šk. godini 2022./23. možete pogledati na poveznici:

Jesenski upisni rok

Opis postupaka Datum
o Početak prijava u sustav i prijava obrazovnih programa 20. 8. 2022.

o Završetak registracije za kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH

o Dostava osobnih dokumenata, svjedodžbi i ostale dokumentacije za kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH Središnjem prijavnom uredu

23. 8. 2022.
o Dostava dokumentacije redovitih učenika (stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti kojima se ostvaruju dodatna prava za upis i sl.) 24. 8. 2022.
o Završetak prijave obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere 22. 8. 2022.
o Provođenje dodatnih ispita i provjera te unos rezultata 23. 8. 2022.

o Unos prigovora na osobne podatke, ocjene, natjecanja, rezultate dodatnih provjera i podatke na temelju kojih se ostvaruju dodatna prava za upis

o Završetak unosa rezultata s popravnih ispita

o Brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete

24. 8. 2022.

o Završetak prijava obrazovnih programa

o Početak ispisa prijavnica

25. 8. 2022.

o Krajnji rok za zaprimanje potpisanih prijavnica (učenici dostavljaju razrednicima, a ostali kandidati šalju Središnjem prijavnom uredu)

o Brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete ili dostavili prijavnice

26. 8. 2022.
o Objava konačnih ljestvica poretka 27. 8. 2022.

o Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja srednje škole

(potvrda liječnika školske medicine, potvrda obiteljskog liječnika ili liječnička svjedodžba medicine rada i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis)

o Dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao

29. – 30. 8. 2022.
o Objava slobodnih upisnih mjesta nakon jesenskoga upisnog roka 1. 9. 2022.

objavio: Administrator   datum: 22. 8. 2022.