ETWINNING PROJEKT: "ŽIVIMO ODRŽIVO" 🌳🌞

U sklopu projekta "Živimo održivo" učenici 2. a, 2. b, 3. a, 3. b, 3. d i 4. d sudjelovali su sa svojim mentoricama, profesoricama Jasminom Cvetnić, Nikicom Grabovac-Vujasić, Ljubicom Škorić Drndelić, Anđelkom Matanović i Kristinom Ostrman, u akciji prikupljanja novca za kupnju sadnice lipe povodom obilježavanja Međunarodnog dana zaštite ozonskog omotača.

Sadnja lipe ne bi bila uspješna bez naših domara Josipa Matijevića i Milana Dobrenića.
Ciljevi projekta "Živimo održivo" su osvijestiti i procijeniti važnost osobne odgovornosti i djelovanja za održivi razvoj, razvijati digitalne kompetencije, ali i razmjena iskustava i ideja dobre prakse u školi te između različitih škola.
Sadnicu lipe posadili su učenici uključeni u izbornu nastavu Ekologije u dvorištu OŠ Mate Lovraka u suradnji sa školom domaćinom.

Šeherzada Šaini Talić, osnivačica eTwinning projekta "Živimo održivo"

objavio: Administrator   datum: 20. 9. 2022.