Učenici škole na Sajmu poljoprivrede i ruralnog razvoja

Učenici poljopivrednih programa obrazovanja su, s nastavnicama Vesnom Pereković Bučar, Ivom Belaić i Martinom Atelj, dana 11. listopada 2022. godine sudjelovali kao izlagači na Sajmu poljopivrede i ruralnog razvoja u Sisku.

Naši su učenici voćarskog usmjerenja predstavili domaći pekmez od dunja koji su pripremali u rujnu, dok su cvjećari pokazali svoje vještine i umijeće aranžiranja na prigodnim aranžmanima koje pripremaju za blagdan Svi svetih.

Izložbeni prostor je posjetio i župan Ivan Celjak, a učenike je pozdravila ministrica poljoprivrede Marija Vučković te ih pohvalila na trudu.

Sajam je organizirala SIMORA, razvojna agencija Sisačko - moslavačke županije koja je pozvala našu Školu na sudjelovanje.

* Izvor fotografije: QUIRINUS (quirinusportal.com)

objavio: Administrator   datum: 11. 10. 2022.