Potpisani ugovori o stipendiranju sa SPAR-om HRVATSKA

Jučer su potpisani ugovori o stipendiranju učenika 1. i 2. razreda u programu obrazovanja za zanimanje mesar s tvrtkom SPAR HRVATSKA.

Srednja škola Petrinja i SPAR HRVATSKA surađuju već niz godina te je ove godine došlo do nove razine suradnje ponudom stipendija za učenike koji upisuju program obrazovanja za zanimanje mesar.

Gospodin Darko Latinčić i gospođa Pamela Banko iz Spar-a kao i ravnatelj Škole g. Milan Orlić su ocijenili dosadašnju suradnju iznimno uspješnom te su pohvalili učenike Marka Dražetića, Dejana Keleuvu, Lucijana Ivanovića i Mateja Vilića za marljivo izvršavanje obveza na praktičnoj nastavi.

Roditelji su zahvalili SPAR-u, ali i  ravnatelju Škole, na pruženoj prilici, stipendije će pomoći u lakšem školovanju učenika i potaknuti ih u daljnjem učenju i radu.

objavio: Administrator   datum: 10. 11. 2022.