ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA 😊🥰

Županijska smotra učeničkih zadruga Sisačko-moslavačke županije održana je 19. svibnja 2023. godine u Osnovnoj školi Ivana Antolčića, Komarevo. Na smotri je sudjelovala 21 učenička zadruga.
Hodnike škole ispunili su štandovi unikatnih i originalnih predmeta izrađenih rukama zadrugara u raznim tehnikama od raznovrsnih materijala pod vodstvom njihovih voditelja.
Zadrugari keramičarske sekcije Jelena Čančar, Noa Kuljanac i Ela Radošević, uz pratnju voditelja sekcije i zadruge Drage Franića, uvijek nadahnuti našom bogatom etno baštinom predstavili su učeničku zadrugu ,,Bratovština," suvenirom ,,Hrvatska korablja".
Kako se suvenir izrađuje, prezentirali su članovima Povjerenstva i ostalim posjetiteljima i sudioncima smotre. 👏🤗

objavio: Administrator   datum: 24. 5. 2023.