STRUČNI POSJET I PRAKTIČNA NASTAVA - MESARI 🥓🥩🍗

U ponedjeljak su učenici 1. e razreda, smjer mesar,  u pratnji ravnatelja naše škole Milana Orlića i profesora Branimira Garića, krenuli na praktičnu nastavu i stručni posjet u Interspar u Sisku. Ondje su zajedno s učenicima 3. e razreda učili o počecima i osnovama svoga zanata.

Učenici su se upoznavali s kategorizacijom mesa, vrstama mesa, posluživanjem kupaca, rezanjem salama i pakiranjem istih. Uz to, upoznali su se s podjelom kobasica i salama, kao i cijenama mesa.

Prošli su sanitaciju i higijenske postupke mesnog odjela trgovačkog centra Interspar u Sisku. U svemu tome pomogli su im stariji kolege, učenici 3. e razreda.

Ako posjetite spomenuti trgovački centar, imajte razumijevanja za naše učenike koji su na svojim radnim počecima, ali, bez obzira na mladost, obećajemo profesionalnost i pouzdanost u radu. Ovom prilikom zahvaljujemo tvrtki SPAR Hrvatska i Intersparu u Sisku na omogućavanju ovog stručnog posjeta. 🥰

objavio: Administrator   datum: 26. 9. 2023.