U drugom krugu upisan 21 učenik

PETRINJA - „Zadovoljni smo brojem prijavljenih učenika u svim strukama u drugom upisnom krugu u kojem smo upisali ukupno 21 učenika. Ukupno, u prva dva kruga, u prehrambene tehničare upisali smo 19 učenika, a za jesenski rok ostalo je još 5 slobodnih mjesta. Za mesare smo do sada upisali 4 učenika i ostalo nam je još 8 slobodnih mjesta. Za zanimanje voćar-vinogradar-vinar popunjeno je 11 mjesta, a možemo upisati još jednog. Najviše, 14 slobodnih mjesta ostalo je za cvjećare gdje smo u prva dva kruga upisali njih 10. Za opću gimnaziju popunili smo mjesta već u prvom krugu, a upisi za učenike koji su se prijavili u drugom krugu bit će u srijedu, 8. svibnja. Jesenski upisni rok bit će u kolovozu, a bodovni prag za prehrambene tehničare ostaje isti, 36 bodova, dok za mesare, cvjećare i voćare-vinogradare-vinare nema bodovnog praga.“ – kazao je Ante Balen, ravnatelj Srednje škole Petrinja.

Autor: Ivica Mioković

Izvor: http://www.petrinjskiradio.hr/content/view/5999/94/

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 6. 7. 2009.