Odluka o izmjenama i dopunama Odluke o financijskoj potpori projektima udruga u području izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2009./2010.

Povjerenstvo za provedbu Natječaja je obavilo uvid u dostavljena izvješća i prihvatilo ih, a udruge su dobile obavijest da na za to određenim obrascima dostave plan aktivnosti, planirani broj i strukturu korisnika te specifikaciju troškova za treću godinu provedbe programa, sukladno ranije odobrenim sredstvima.

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa će na temelju Obrasca za prijavu aktivnosti III. godine programa i Obrasca proračuna III. godine programa u školskoj godini 2009./2010. zaključiti ugovore s udrugama te sukladno tome najkasnije do kraja 2009. godine doznačiti financijska sredstva.

Udruge kojima je Odlukom o izmjeni i dopuni Odluke o financijskoj potpori projektima udruga u području izvaninstitucionalnoga odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2009./2010. odobreno sufinanciranje treće godine trogodišnjih programa, a na temelju Natječaja za financijske potpore projektima i/ili programima udruga u području izvaninstitucionalnoga odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2007./2008., pozivaju se da odmah pristupe potpisivanju ugovora.

Dokumenti

Vijest je preuzeta s internetskih stranica Ministartsva znanosti, obrazovanja i športa.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 20. 12. 2009.