Natječaj za obavljanje domarskih poslova

Srednja škola Petrinja

Petrinja, Gundulićeva 3

Petrinja,14.2.2017.

za obavljanje poslova

1. Domar - na puno, određeno radno vrijeme, do povratka zaposlenika s  bolovanja

Uvjeti : Srednja stručna sprema tehničkog smjera i  radno iskustvo u trajanju od 3 (tri) mjeseca na poslovima domara u školi.

Ostali uvjeti su određeni Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Na natječaj se mogu javiti kandidati oba spola.

Molbu s potrebnom dokumentacijom (svjedodžba o završenoj školi, domovnica, potvrda poslodavca o obavljanju poslova domara i  trajanju rada na tim poslovima, životopis i dokaz o nekažnjavanju ne stariji od 6 mjeseci ) poslati u roku od 8 dana na adresu škole.

Ravnatelj: Ante Balen, dipl.ing.

Priloženi dokumenti:
natjecaj_-_domar.docx (10.67 KB)

objavio: Kristina Andlar   datum: 15. 2. 2017.